pl / eng

Partner strategiczny

Gazeo

gazeo.pl/gazeo.eu/gazeo.tv to największy w Europie projekt internetowy poświęcony paliwom gazowym. Rosnąca nieustannie branża szeroko rozumianego autogazu doczekała się miejsca w wirtualnym świecie.

gazeo.eu to pierwszy tak kompleksowy angielskojęzyczny portal skierowany do międzynarodowej grupy odbiorców działających w branży LPG/CNG/LNG. gazeo.eu to źródło podstawowej wiedzy o instalacjach LPG, CNG i LNG przedstawionej w przejrzysty, usystematyzowany sposób. To nowości produktowe, testy samochodowe, relacje z branżowych wydarzeń, informacje z lokalnych rynków, wywiady i opinie. To również niezwykłe projekty edukacyjne promujące branżę gazową, sportowe emocje z gazem w tle oraz porady dla kierowców aut zasilanych paliwami gazowymi, a wszystko to w jednym miejscu – na gazeo.eu.

Dedykowany kanał wideo gazeo.tv – w dwóch wersjach językowych – to nowe, niewykorzystywane do tej pory możliwości dotarcia z informacją do internautów na całym świecie.

gazeo.pl to znakomity partner do współpracy na krajowym rynku motoryzacyjnym, który obejmuje prawie 2,8 mln pojazdów zasilanych LPG/CNG/LNG.

Information Market

Information Market S.A. jest polską firmą, która w ramach zarządzanych przez siebie marek dostarcza usługi informacyjno-doradcze w modelu B2B dla firm działających w istotnych dla gospodarki sektorach, takich jak: petrochemia, energetyka czy ciepłownictwo. Spółka powstała w 2011 r. w wyniku przekształcenia e-petrol.pl sp. z o.o. - firmy analityczno-doradczej, działającej od 2001 r. i świadczącej profesjonalne usługi dla sektora paliwowego w Polsce. Information Market obecnie zarządza markami: e-petrol.pl, Centrum Domowego Ciepła24, Spotkania Branży Petrochemicznej, Polskie Łupki i Consulting.

Information Market S.A. Legnicka 46a/10, 53-674 Wrocław tel. +48 71 787 69 70, fax +48 71 787 69 96 www.informationmarket.pl